x

Yeni Ofislerimiz Açıldı

          Kırgızistan’ın  Bişkek ,  Oş, D jelal-  Abad ve  Talas  şehirlerinde , Özbekistan’ın Fergana, Nemengan, Buhara, Semerkant ve Taşkente , Türkmenistan’ın Aşkabat, Bayram ali ve Mari şehirlerinde yeni temsilciliklerimiz hizmete açılmıştır.

         Firmamıza Yut dışından gelen Hasta Bakıcı, Bebek bakıcısı, Temizlik personeli  personeli genellikle kırgızistan, Özbekistan ve Türkmenista’nın belirli şehirlerindendir. Özellikle ve öncelikle bu şehirlerimizdeki  çalışmaya ihtiyacı olan kişilerin  kayıtlarının yapılması, sorunlarının giderilmesi ve vize işlemlerin hızlı bir şekilde yapılabilmesi maksadıyla  yukarıda belirtilen şehirlerde temsilcilikler açtık.

Bu şehirlerdeki temas kurduğumuz bazı kişiler  bizlere farklı ve yanlış  tarzda baktılar. Türkiyeye çalışmaya gelen kadınların kötü yola düştüğü ve  fuhuş gibi sektörlerde çalıştırıldığını üzülerek bizzat bizlere ifade ettiler. Türkiye’ye eşlerimizi ve çocuklarımızı çalışmaya göndermekten çok korkuyoruz diye ifade ettiler. Bizde kendilerine her ülkede iyilerin olduğu gibi kötülerinde olduğu , ancak bizim ülkemizde kötü bir işin asla olmadığı , kimsenin fuhuş gibi kötü işlerde asla çalıştırılmadığını net bir şekilde ifade ettik. Bir bayan eğer kendisi yukarıda bahsedilen olumsuz işleri yapmak isterse her ülkede gizli bir şekilde kendi isteği ile bu yolu seçebilmektedir. Bunun için kimsenin yapabileceği bir şey yoktur. Ancak Bizim ülkemizde bu işlem suç olması nedeniyle yakalanıp sınır dışı edilmektedir diye ifade ettik.

ÖZBEK BAKICI  Kırgızistan, Özbekistan veTürkmenistan’da yeni Temsilciliklerimiz Açıldı   zbek b
ÖZBEK HASTA BAKICI

Ülkemizde yabancı bakıcı olduğu gibi Türk bakıcılar da mevcuttur. Hasta Bakıcı Hizmetleri her ülkede yapılmaktadır. Almanya, İngiltere, Fransa, Belçika , Hollanda ve Lüksemburg gibi ülkelerde  hasta bakım hizmetleri  diğer ülkelere nazaran daha da  yoğun bir şekilde yapılmaktadır. Bu yoğunluğun çeşitli sebepleri mevcuttur.

KIRGIZ HASTA BAKICI  Kırgızistan, Özbekistan veTürkmenistan’da yeni Temsilciliklerimiz Açıldı k  rg  z b
KIRGIZ BAKICI

Ekonomisi zayıf ülkeler yukarıda isimlerini saymış olduğum ülkelere  çeşitli yollarla turistik vize ile  genellikle bayan işçi misafir göndermektedir. Bu bayanlar aslı da turizm amaçlı gelmeyip çalışmak maksatlı gelmektedirler. Biz Firma olarak bu bayanların ülkemizde mağdur olmalarını önlemek ve kötü niyetli kişilerin ellerine düşmelerini önlemek maksadıyla direkt olarak çalışma vizesi ile işçi temin yoluna gitmekteyiz. İşçi temini yanında aynı zamanda ülkemizin olumlu bir şekilde tanıtım ve propagandası yapılmaktadır.

TÜRKMEN BAKICI  Kırgızistan, Özbekistan veTürkmenistan’da yeni Temsilciliklerimiz Açıldı T  rkmen b
TÜRKMEN BAKICI

Yukarıda adlarını belirtmiş olduğum ülkelerde özellikle  başkentlerinde   kendi ülke vatandaşları tarafından kötü niyetli kuruluş ile  kötü niyetli kişilere peşkeş çekmek ve deport olan kişilere farklı isimle yeniden pasaport düzenleyerek gönderen  firmalarında mevcut olduğu unutulmamaktadır.

Lütfen  işçi temininde ücretten ziyade   kurumsal ve  hizmetin devamlılığı olabilecek  yerden  olmasına dikkat ediniz.