x

Çocuk Bakımı

Çocuk bakımı; insan yavrusunun ilerisi için çok önemli bir konudur. Çünkü çocukluk hayatın temel çağıdır. Çocuklukta atılan temeller büyüyünce insanın fiziki, ruhi ve akli bakımlardan ne olacağını tayin eder. İyi veya kötü huylar çocuklukta kazanılır, çocuklukta kazanılan huylardan kurtulmak imkansız denecek kadar güçtür.

Evde cocuk bakim hizmeti güvenilir,deneyimli ve referanslı dadılar tarafından yürütülmektedir.Cocuk bakicisi kırgız,özbek,türkmen ve diğer ülkelerden gelen bebek ve çocuk bakıcıları tarafından yapılmaktadır.

Cocuk bakiminda en önemli husus çocuğun yaş grubuna göre ve alışkanlıklarına göre bakım faaliyetlerini kapsamaktadır. Çocuğun yaş grubuna göre yemeğinin hazırlanması, yedirilmesi, giydirilmesi, cinsiyetine göre hayata hazırlanması, kıyafetlerinin giydirilmesi, olumlu alışkanlıkların kazandırılması, yaş gruplarına göre beyin faaliyetlerini geliştirici oyun etkinliklerin çocuk bakıcısı marifetiyle yaptırılması ve uyku saatleri öncelikle ve özellikle dikkat edilmesi ve bilinmesi gereken hususlardır.

Çocuk Bakımı
Çocuk Bakımı

Çocuk Bakıcı Hizmeti Aşağıdaki Hizmetleri Kapsamaktadır; 
Çocuğun Yaş grubuna göre ;
Çocuğun mamasının veya yemeğin hazırlanması ve yedirilmesi,
Çocuğun kıyafetlerinin giydirilmesi, değiştirilmesi
Çocuğa olumlu günlük alışkanlıkların öğretilmesi,
Çocuğa beyin faaliyetlerini geliştirici oyun oynatılması,
Çocuğa konuşma , yürüme, gezme gibi aktivitelerin yaptırılması,
Çocuğun uyku saatinde uyutulması,
Çocuğun odasının toparlanması, temizlenmesi, havalandırılması ve düzenlenmesi ,
Çocuk uyuduktan sonra ev hizmetlerinden yemek ve ortalığın toparlanması gibi ev hizmetlerinde kısmi olarak yardım edilmesi hizmetlerini kapsamaktadır.

Çocuk bakicisi ankara  Firması olan İŞBUL bu hizmeti İŞKUR Güvencesiyle en kaliteli bir şekilde sunmaktadır.