x

 

Ev Hizmetlerine Yardımcı


Ev hizmetlerine yardımcı
 bayan, çalışan hanımların veya evdeki hizmetlerin yapılmasında zamanı olmayan hanımların günlük yaşantılarını ara vermeden istedikleri bir şekilde evde; temizlik, yemek ve ütü gibi hizmetlerin yardimci bayan aracılığıyla yapılmasıdır.

Ankara eve yardımcı bayan hizmeti; deneyimli, güvenilir ve bu işi meslek haline getirmiş bayan elemanlarla hizmeti vermektedir.

Personel  seçilirken; temizlik, yemek, ütü gibi hizmetleri daha evvel yapmış, güvenilir, hijyen koşullarına dikkat eden, eşyaların yerini değiştirmeden ve özenli bir şekilde ev hizmetlerini yapan bayan personelden seçilmektedir.

Evde yardımcı bayanlar; çalışan ailelerin dinlenmeye zaman ayırmalarına yardımcı olarak evlerini veya istedikleri alanları hijyenik bir şekilde özenle temizleyip, yemeklerini hazırlayıp, ütülenecek kıyafetlerini ütüleyip, pırıl pırıl ve düzenli bir şekilde evlerini kullanıma hazırlamaktadırlar.

Ev Hizmetlerinde yardımcı Bayan Aşağıdaki Hizmetleri Kapsamaktadır;
Evin içinin ince temizliği; cam, kapı, yerlerin silinmesi
Ev de yardımcı bayan; günlük temizlik ve ortağın toparlanmasından sonra bir plan dahilinde yemek, ütü vs. hizmetlerinin aksatmadan yapılması,
Ev hizmetlerinde görevlendirilen bayan ev sahibinin isteği doğrultusunda verilen görevleri bir plan dahilinde titizlikle ve hijyen kurallarına uyarak yerine getirmektedir.

Evde yardımcı bayan Hizmeti; 7/24 devam eden bir hizmet olmasına rağmen, yardımcı bayanın verimli olabilmesi için ücretli olarak 24 saat izine kullandığı göz ardı edilmemelidir.

Ev hizmetlerine yardımcı  Firması olan İŞBUL bu hizmeti İŞKUR Güvencesiyle en kaliteli bir şekilde sunmaktadır.