x

     Hasta bakıcı Ankara olarak hizmetlerimizden bazıları hastanın ilaç takibi, doktorun verdiği talimatları , fiziksel aktiviteleri ve hastanın hijyen konularına dikkat ederek genel ve beden temizliğinin yapılmasını sağlamaktadır. Günümüzde  deneyim , güvenilirlik çok önemlidir. Güven , hijyen koşullarına dikkat etmek ve mesleğinde profesyonel olan   bakıcı hastaların hayatını kolaylaştıracaktır.

Hasta Bakıcı Ankara Firmasında Ne Tür Özellikler Aranmalıdır? Firmalarda Nelere Dikkat Edilir?

     Türkiye’de artık lisansız  şirket , vakıf , kişi ve kişilerce yapılmaktadır. Burada dikkat edilmesi gereken en önemli husus ;  işkur’ a bağlı bir özel istihdam Bürosundan (hasta bakıcı Ankara) hizmet alınması gerekir.  Hasta bakıcı Ankara İŞKUR özel istihdam ofisidir. Özellikle büyük şehirlerde   Kırgızistan , Özbekistan, Türkmenistan, Azerbaycan, Moldova  ve diğer  ekonomik durumu iyi olmayan ülkelerden  gelen bayan hasta  bakıcılar mevcuttur. Bunların işkur ‘a bağlı özel istihdam ofisinden temin edilmesi hizmetin devamlılığı açısından çok önemlidir. Yabancı  hasta  bakicilar   ülkemize önce turist vizesi ile gelmektedirler. Daha sonra bu kişiler yatılı hasta bakıcı olarak çalıştırılmak üzere işe verilmektedirler. Bu durumda    önce  bulundukları il göç idaresinden oturma izni alınmalıdır. Daha sonra çalışma izni için müracaat edilmelidir. İzinsiz yabancı işçi çalıştırmak idari para cezası gerektirir.

Hasta Bakıcı Ankara Şirketlerinden Hizmet Alırken Evimizde Çalışacak Kişinin Nasıl Olması Gerekir?

     ankarada hasta bakıcı şirketleriEvimizde çalışacak kişinin  seçiminde dikkat edilmesi gereken en önemli husus bakıcı hizmetinin devamlılığıdır. Hizmet eden ve hizmet alan anlaşamadığı takdirde işkur’a bağlı hasta bakıcı Ankara Firması size tekrar işçi temin edecektir. İşkur’a bağlı olmayan bir firma hizmetin devamlılığını taahhüt etse dahi izinsiz çalışması sebebiyle her an kapatılabilir.

    Hizmet alacağınız firmalar   çalışanları evinize kadar getirmesi  hasta sahipleri açısından risk teşkil etmektedir. Çünkü ;  hiç tanımadığınız kişi veya kişiler biz işçi temin eden işkur’a bağlı firmayız diyerek sizi yanıltabilir, hatta başka firmanın belgelerini kullanıyor olabilir. Evinizdeki yaşlılar korumasız , masum ve rahatsız kişi olmaları nedeniyle art niyetli kişi veya kişiler tarafından  evde herhangi bir hırsızlık gibi olaylara maruz kalabilirler.

    Ankarada Hasta Bakıcı hizmeti  özellikle ehil, deneyimli , güvenilir bakıcılar tarafından yapılması uygundur. İŞBUL ;  evde hasta bakıcı  Ankara firmamız Yurt içi ve yurt dışı iş ve işçi bulmaya aracılık eden işkur’un 545 numaralı özel istihdam ofisidir. Hasta sahipleri ile ofisimizde yüz yüze görüşme sağlanarak bakılar iş ve meslek Danışmanları tarafından personel havuzundan işe göre işçi temin edilerek  mülakat ile işe yerleştirme yapılmaktadır. İşe yerleştirme esnasında işçinin bir maaş bedeli aracılık hizmet bedeli alınmaktadır. Aracılık hizmet bedeline   KDV  hariçtir.İşe yerleştirilen kişi işten ayrılmak istediğinde veya hasta sahibi işçiyi işten çıkartmak istediğinde Hasta Bakıcı Ankara şirketimizce ücret almadan  6 ay süreli sınırsız ve ücretsiz  her türlü hasta bakıcı hizmeti  temin edilmektedir.


Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/hastaba1/public_html/wp-content/themes/wpt-kurumsalv2/part/single/benzer.php on line 3

Yorum yaz

Hasta Bakıcı Ankara (4 Yorum)

  1. Hasta bakici secerkerken cok dikkat etmeliyiz…yaşli ve çocuklarimizi emanet edecegimiz kişilere…lisansli firmalardan işçi almak en güvenir olani