x

Hemşire ve Doktor Hizmeti hemsire ve doktor 300x300

 

Hemşire ve Fizyoterapist

Damar yolu açılması, enjeksiyon, yara bakımı, sonda takılması gibi hemşirelik bilgisi gerektiren acil sağlık hizmetleri için ücret karşılığında Ankara içerisinde semtlere göre hemşire görevlendirilir.Eve özel hemşire isteği olan kişiler firmamızı arayarak iş ve meslek danışmanlarımızla görüşüp fiyatta anlaştıkları takdirde firmamızın hemşireleri eve gelip gerekli tıbbi hizmeti sunmaktadır.

Fizyoterapistler; evde hastanın gerekli fizik tedavi hareketlerini ücret mukabili yapmaktadırlar.

Doktor; Sağlıklı bir yaşam ve hastalıkların tedavisinde önemli rolü olan doktorlar, bugün toplum içerisinde oldukça önemi bir görevi yerine getirmektedir. Özellikle günümüzde yaygın olan pek çok hastalığın tedavisinde büyük emek harcayan doktorlar, çoğu zaman özel yaşamlarını bir kenara bırakarak hayatlarından ödün vermektedir.

Evde Doktor Hizmeti aşağıdaki Hizmetleri Kapsamaktadır; 
Hastaların ev ortamında şikayetlerini dinleyen doktorlar ilk şikayetler sonrasında hasta üzerinde gerekli incelemeleri yapar. Sağlıklı olan ve hiçbir hastalığı olmayan kişileri de aşı vb yöntemler ile koruma altına alan doktorlar hastanın sağlık durumuna uygun bir biçimde gerekli tedavi yöntemlerini belirler.

Hastanın sağlığını tekrar kazanması için tavsiyelerde bulunan doktorlarımız bunu ilaç ve diğer tedavi yöntemleri ile destekler. Ayrıca son yıllarda artan bilinçle birlikte aile planlaması gibi konularda da görev alan doktorlar bulaşıcı hastalıkların önlenmesi konusunda da çalışmalar yapmaktadır.

Özel hemşire ve doktor hizmeti   Firması olan İŞBUL bu hizmeti İŞKUR Güvencesiyle en kaliteli bir şekilde sunmaktadır.