x

Türkiye genelinde yatılı hasta bakıcı, hasta bakım Hizmeti, yaşlı bakım hizmeti  veren bir çok firma mevcuttur. Bu firmaların yasal olup olmadığını sorgulayarak hizmet almak gerekmektedir. Artık ülkemizde insanlar yasal firmayız veya işkura bağlıyız diye yalan beyanda bulunmaktadırlar. Bu husus birinci öncelikle dikkat edilmesi gereken bir husustur.

Türkiye genelinde yatılı hasta bakıcı, hasta bakım Hizmeti, yaşlı bakım hizmeti  veren bir çok firma mevcuttur. Bu firmaların yasal olup olmadığını sorgulayarak hizmet almak gerekmektedir.

Evde Bakım Hizmetleri  Hasta Bakım Hizmeti Yabanc   bak  c   1
Evde Bakım Hizmetleri

Artık ülkemizde insanlar yasal firmayız veya işkura bağlıyız diye yalan beyanda bulunmaktadırlar. Bu husus birinci öncelikle dikkat edilmesi gereken bir husustur.

Hasta bakım Hizmeti ; İşbul firması tarafından deneyimli kişiler tarafından yapılmaktadır.Türkiye genelinde güvenilir , deneyimli ve referanslı hasta bakıcı hizmeti vermekteyiz. Ankara’da hasta bakıcı temini yapmaktayız.

Ülkemizde bakıcı hizmetleri güvenilir ellerde mi değil mi bunu öncelikle bilmemiz gerekiyor. Aracılık hizmeti verebilmek için işkurdan özel istihdam izin belgesi olması lazımdır. Özel istihdam Bürosu İzin belgesi olmayan firmalar yasal değildir. Hizmet almak isteyen hasta ve yaşlı yakınları mutlaka bunu sorgulayarak tespit etmelidir. Aksi takdirde çeşitli sorunlarla karşılaşabilirler.

İŞBUL firması işkur’un 545 numaralı Özel İstihdam Bürosu İzin Belgesi ile faaliyet göstermektedir. Türk ve yabancı işçilerimiz mevcuttur. İşçiler yani bakıcılar iş ve meslek danışmanları tarafından tek tek özelliklerine göre seçilip en uygun işlerde istihdam edilmektedirler.

Firmamızdan hizmet almak isteyen ailelere personelimiz tarafından açıklayıcı bilgi verilmektedir. Firmamız hasta ve yaşlılarımızın özelliklerine göre bakıcı temin etmektedirler. Görüşmeler bizzat ofisimizde hasta yakınları ile çalışacak personel ve danışmanlarımız huzurunda yapılmaktadır. En uygun personel seçilip görevlendirme yapılmaktadır.

Ankara’da ve Türkiye genelinde İŞBUL firması kendini ispat etmiş deneyimli ve dürüst kadrosuyla özle istihdam yönetmeliğinin çıktığı tarihten bu yana Türkiye’nin ilk ve güvenilir firması olarak hizmetini sürdürmektedir.Bu hizmet istismara açıktır. Çeşitli kişiler bu konuda aileleri aldatıp hizmet verdiğini beyan ederek çalışacak kişiyi evlere kadar götürerek hizmet vermektedirler. Bu konuda kimsenin evinize gelmesine izin vermeyin.

2019 yılı itibariyle 5 kırgız personel Almanya’ya , 2 kırgız personel ise Fransa’ya bakım hizmeti için gönderilmiş olup yurt dışı hizmetlerimiz devam etmektedir. Yurt içi ve Yurt dışı hizmetlerimiz için firmamızı tercih eden tüm ailelere buradan teşekkür ediyorum.

Personel seçimi için iş ve meslek danışmanlarımız ve aileler birlikte çaba sarf ederek en uygun personeli seçip istihdamını sağlamaktadır. Çalışan personel yıl içerisinde iletişim sağlayamazsa yerine başka işçi ikame edilerek ücretsiz değiştirme işlemi yapılmaktadır.

İŞBUL firması güvenli ve gerçekçi hizmeti ile tüm ailere hizmet sunmaya devam etmektedir.

Yorum yaz