x

Ankara hasta bakımı hizmeti işinin ehli, deneyimli ve profesyonel kişilerin işidir. Bu hizmeti kurumsal ve İŞKUR’a bağlı firmalar tarafından almalısınız. İŞKUR’a bağlı firmalar; yaşlı veya hasta kişilere bakım hizmeti vermektedir.

Ankara hasta bakımı için eleman ararken, İnternette gördüğünüz firmaların sitelerini inceleyiniz veya Firma yetkililerinden eleman vermeye yetkili yetki belgesi yani ÖZEL İSTİHDAM BÜROSU İZİN BELGESİ ile MESLEKİ YETERLİLİK BELGESİ’ni isteyiniz.Ankara Hasta Bakımı Aracılık hizmetini 4857 sayılı kanunun ilgili maddesi geregince Türkiye İş Kurumu Ö.İ büroları aracılığı ile yaptırmaktadır. Özel istihdam bürosu izin belgesi olmayan bir firmadan; eleman temin eden hasta sahipleri ve firmalar devlet tarafından cezalandırılır. İŞBUL Özel istihdam Hizmetleri İnsan Kaynakları Eğitim ve Danışmanlığı İşbul İŞKUR’un 545 Belge Numaralı Bürosudur. Profesyonel Kadrosu ile birçok  hizmet vermektedir.


Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/hastaba1/public_html/wp-content/themes/wpt-kurumsalv2/part/single/benzer.php on line 3

Yorum yaz