x

    Eve Hemşire arıyorsanız doğru adrestesiniz. Bazen hayattan beklentilerimiz olmuştur. Fakat hayat bizlere her istediğimizi vermemiştir. Özellikle sağlıklı bir hayat isteriz. Fakat insan oğlu anatomisi gün geçtikçe daha da yavaşlar ve daha hassasiyetlik kazanır yaş ilerledikçe vücut kendini salar hareketlerde yavaşlamalar oluşur ayrıca en ufak düşmelerde kemiklerde kırılmalar olur genelde kalca ve kollarda kırıklar oluşur bu durum özellikle yaşlılarımızda dahada sık görülür işte o zaman eve hemşire hizmetine ihtiyaç duyarız.

Her ne kadar dikkat edilse de mutlak bir kaza sonucu meydana geliyor yaşlılarımızın kalça kırıkları ameliyatı hasta sahipleri içinde endişe verici bir durum yaratmaktadır. Özellikle hasta sahipleri çalışıyorsa işte o zaman hastalarına eve hemşire bulmak zorunda olup kendi zaman ayırmakta dahada zorlanırlar. İşte bizler tamda bu zor anlarınız da yanınızda olmayı isteriz.  Firmamız sizlere hastanede yada evde yatılı yatısız güler yüzlü bakıcı hizmeti tecrübeli güvenilir bir evlat kadar ilgilenen kadromuzla buradayız ve sizlere bir telefon kadar yakınız…

   Eve hemşire, Ameliyat sonrası rehabilitasyon süreci geçirenler, kalp, damar ve tansiyon hastaları, demans, Parkinson, Panik atak, Alzhimer, kanser hastaları, felçli kişiler, diabet hastaları, nöroloji hastaları, oksijen tedavisine ihtiyaç duyan kişiler, doğum yapan anneler, akciğer ve solunum hastaları, fiziksel kırık, çatlama gibi sakatlıklar yaşayan kişilerdir. İnsan yaşlanınca doğal olarak vücudumuzda bazı değişikliklerin olması nedeniyle yaşam tarzımız değişmekte dolayısıyla bazı ihtiyaçlarımızı gideremediğimizden bakıma muhtaç hale gelebilmekteyiz. İşte tam bu zamanda özel hemşire hizmeti gerekli bir hale gelmektedir.

    Yaşlılarımızın bakım yeri için birkaç alternatif bakımlarımız mevcuttur.

Birincisi bütün yaşlılarımızın alışık olduğu ortam olan evlerden uzak olmak istememekte bu onlar için ve bizim için aile büyüklerimizin yanımızda bakımlarının yapılmasını için ev ortamlarının sağlıklı bir hale getirilmesi gerekmekte olduğundan ortam düzenlemesi yapılmaktadır. Ayrıca bu tür ev bakımı, eve hemşire gibi bakım hizmetlerini kendi ev konforunda yaşlılarımıza sunabilirsiniz. Bu sayfa size mutlu ve tatmin edici, gözünüzün arkada kalmayacağı düzeyde bir hizmet sunmakta olup, mutlaka denenmemiz gerektiğiniz düşünmekteyiz.

   Firma olarak,  eve hemşire hizmeti alanında eğitimli, profesyonel ekibimiz ile itinalı ve memnuniyete dayalı hizmet  vermekteyiz.

     Hizmetlerimizden faydalanmak için bizlere ulaşabilirsiniz.


Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/hastaba1/public_html/wp-content/themes/wpt-kurumsalv2/part/single/benzer.php on line 3

Yorum yaz

Eve Hemşire (7 Yorum)

  1. rahatlıkla tavsiye edebilinir aslında bazı kişiler uygun görmese de uygun görülmesi gerekiyor.

  2. Sağlık her insanın tedirginlikle önemsediği bir konudur. Buna dayalı böyle güzel hizmet verilmesi muazzam.